
G.SKILL
G.SKILL Trident Z5 RGB DDR5-7200 32GB (2x16GB)$134.99
Ultra-high-speed DDR5-7200 CL34 kit for maximum Intel performance. Premium RGB lighting with aluminum heat spreader.
Full Specification Comparison
8 specs| Specification | G.SKILL Trident Z5 R... |
|---|---|
| XMP | Yes |
| EXPO | No |
| Type | DDR5 |
| Speed | 7200 MHz |
| Modules | 2x16GB |
| Voltage | 1.45V |
| Capacity | 32GB |
| CAS Latency | CL34 |