
CORSAIR
Corsair Vengeance DDR5-6400 32GB (2x16GB)$99.99
High-speed DDR5-6400 kit with CL32 latency. Great for Intel builds that scale well with faster memory. XMP 3.0 certified.
Full Specification Comparison
8 specs| Specification | Corsair Vengeance DD... |
|---|---|
| XMP | Yes |
| EXPO | No |
| Type | DDR5 |
| Speed | 6400 MHz |
| Modules | 2x16GB |
| Voltage | 1.4V |
| Capacity | 32GB |
| CAS Latency | CL32 |